Lajmet e fundit

07:44
Një prej çifteve më të preferuara të Hollywood-it, Ben Affleck dhe Jennifer Garner kanë probleme serioze me martesën. Burime të ndryshme bëjnë me dije se, marrëdhënia e tyre është shumë e tensio...
07:34
Lideri i Fronit Al Nusra, Abu Mohammad al Julani, pohoi dje se tani për tani nuk ka ndërmend që të fillojë sulme kundër Perëndimit. Nga ana tjetër ai nuk përjashtoi mundësinë për ta bërë këtë në ...
07:23
Suela Topi Një mirëseardhje miqësore në dyert e Pallatit të Kongreseve nga kryeministri Edi Rama, por edhe ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati dhe ai i Ekonomisë, Arben Ahmetaj, ishte nisja e Forumit Ek...
07:11
DASHI 21/3 - 20/4 Do ja kaloni mjaft mirë sot pranë atij që dashuroni dhe emocionet do jenë të njëpasnjëshme. Mos e mbani mendjen nga e shkuara. Beqarët do jenë të gatshëm të dalin me personat dhe ...
00:07
Po Shqipëria, nuk ishte një vend i botës së tretë? Kjo është pyetja që bën një shtetas italian që ka vizituar Shqipërinë dhe është çuditur me zhvillimet në vendin tonë. Videoja e mëposhtme j...