Pensionet, kategoritë që përfitojnë 3% rritje dhe 760 lekë shtesë
Mbivendosjet, ndërtohet harta e re pë...
Negociatat PS-LSI, 8 pikat e nxehta mes ...
Dhunoi bashkëshorten në sy të fëmijëve, në pranga 55-vjeçari
25 shkurt 2017
“Der Spiegel”: Shërbimet sekrete gjermane kanë përgjuar BBC-në
Përplasen dy autobusë, 12 të vdekur e 28 të plagosur në Argjentinë
“Mielli” i gjermanit dhe kanabisi i qeverisë
Britaniku: Jam gati të dorëzohem në S...
Feministja proteston topless kundër Mar...
Franca - Frexit - anarki financiare
Molla Dinka i medaljeve…
BDI i jep nënshkrimet Zaevit, VMRO, thirrje për mobilizim
Makina del nga rruga, dy të vdekur në Gjirokastër
Pronat, si kalohen në sistemin e regjistrimit, dokumentet dhe tarifat
Pensionet, kategoritë që përfitojnë ...
Çfarë ka ndodhur më 25 shkurt?...
Horoskopi, 25 shkurt 2017
U dashurua me zërin e saj në telefon, por u shokua kur mori vesh të vërtetën
Turku dhe shqiptari kapen me drogë në makinë, gati për ta shpërndarë
Dacibaot e sorosianëve, jo zgjidhje për reformën në drejtësi
Meta president? Ja si përgjigjet kreu i Kuvendit
Historia e një familjeje, të rrezikuar...
A do të takohet Basha me Metën për qe...
E gjeni çfarë fshihet në xhungël? (FOTO)
"Facebook", rrjeti i preferuar nga trafikantët
Tiranë, persona të maskuar e të armatosur grabisin një dyqan
Shqiptari tmerron kalimtarët në Itali, policia i vë prangat duke përdorur spraj djegës (VIDEO)
“Samsung” prezanton dosjet e kyçura
Bushati: Thirrjet për destabilitet, pë...
Varane mungon ndaj Napoli-t...
17 muzetë më të bukur në botë (FOTO)
Shpërthen automjeti mes civilëve, 51 viktima në Siri
Kim Kardashian zbulon më shumë se duhet me veshjen e saj (FOTO)
Kush dëshiron një buqetë me trëndafila të tillë? (FOTO)
Jan Oblak te Çelsi, Tibo Kortua te Reali
Mançini refuzon postin e trajnerit te L...
Bregu: Pro protestës, por kundër bojko...
Shekulli | Versioni Mobile