Vajza provokon qenin..shikoni ēfarė ndodh
<iframe width="640" height="480" src="http://www.youtube.com/embed/NaEc0HiBJtQ" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>v  
Publikuar më 16.02.2013 | 17:46

 

 


Videot e fundit
4 Komente
Auahah
E garantuar qeni ja ka heger veshin naten lol
Pa Emër
Vajza kerkon te perdhunoi qenin.Qeni te gjitha veprimet i ben pa dashje.Keshtu qe fiton pafajsine.
luani
qeni ja ka keput fort paninen
luani
LAVIRE E QELBUR

Shtoni një koment

Gazeta 'Shekulli' iu kėrkon gjithė lexuesve tė saj, qė mundėsisht tė mos pėrdorin sharje, fyerje denigruese ndaj dinjitetit njerėzor nėpėr komente. Nė vend tė tyre, faktet dhe argumentet tuaja logjike mund tė jenė shumė mė tė fuqishme pa to. Me respekt dhe falemnderit pėr pjesėmarrjen tuaj, mjaft tė vlefshme nė punėn tonė!

Ftojmė lexuesit, qė nėse kanė opinione mbi shkrimet e botuara te 'Shekulli' apo mbi tema tė tjera tė lira, mund tė na kontaktojnė nė adresėn: komente@shekulli.com.al
4 + 1 =
Pse meshkujt nuk i kuptojnė femrat
Ėshtė e kuptueshme qė meshkujt dhe femrat kanė pasur gjithmonė probleme pėr tė kuptuar njėri-tjetrin, por sot njė studim i kryer enkas pėr kėtė arsye e pohon zyrtarisht fenomenin. Nė fakt, ėshtė vėnė re se nėse bėhet fjalė pėr seksualitetin, mashkulli nuk ėshtė nė gjendje ta kuptojė gjuhėn joverbal
Greg Rama bėhet pjesė e Festivalit Multikulturor tė Beratit
Djali i madh i kryeministrit tė Shqipėrisė, po ecėn nė gjurmėt e tė atit tė tij, pasi ėshtė bėrė pjesė e Festivalit Multikulturor tė Beratit, qė mbahet nė datat 21,22, dhe 23 gusht nė qytetin e mbrojtur nga UNESCO. Vladimir Myrtezai, murator i pjesės sė artit pamor nė kėtė festival, pėr “GSH” ka de
Jeton me 175 mace tė sėmura me leukemi
Peru- Quhet Mary Torero, 45 vjeē, dhe jeton me 175 mace qė vuajnė nga leukemia.. Edhe pse i mban nė shtėpi, dashamirėsia e saj ndaj maceve nuk mbaron me kaq, pasi asaj i duhet tė shpenzojė edhe 1800 dollarė nė muaj pėr barnat dhe ushqimin e tyre. “Si njė infermiere, besoj se ėshtė detyra ime qė t’i