Prurjet e ujit, bllokohet aksi rrugor Gramsh-Elbasan
Publikuar më 04.04.2013 | 9:58

Reshjet e shiut tė rėna ditėve tė fundit kanė krijuar probleme nė qarkullimin e automjeteve nė disa akse.

Kėshtu, aksi rrugor Gramsh-Elbasan ėshtė bllokuar pėr shkak tė prurjeve tė lumit Devoll. Prurjet e lumit Devoll kanė rritur nivelin e liqenit tė Banjės, tė cilat kanė vėrshuar nė rrugė, duke pėrmbytur urėn e Shushicės. Autoritet bėjnė me dije se automjetet mund tė kalojnė vetėm pėrmes rrugės sė vjetėr. 

/Shekulli Online/Pėrgatiti: E.Sh/

 


Videot e fundit
0 Komente

Shtoni një koment

Gazeta 'Shekulli' iu kėrkon gjithė lexuesve tė saj, qė mundėsisht tė mos pėrdorin sharje, fyerje denigruese ndaj dinjitetit njerėzor nėpėr komente. Nė vend tė tyre, faktet dhe argumentet tuaja logjike mund tė jenė shumė mė tė fuqishme pa to. Me respekt dhe falemnderit pėr pjesėmarrjen tuaj, mjaft tė vlefshme nė punėn tonė!

Ftojmė lexuesit, qė nėse kanė opinione mbi shkrimet e botuara te 'Shekulli' apo mbi tema tė tjera tė lira, mund tė na kontaktojnė nė adresėn: komente@shekulli.com.al
8 + 6 =
Gjysma e femrave tė reja nuk dinė ku “ndodhet” vagina
Gjysma e femrave tė reja nuk janė nė gjendje pėr tė pėrcaktuar saktė se ku ndodhet vagina nė njė diagram mjekėsor, kurse 65% pranojnė se kanė vėshtirėsi nė pėrdorimin e fjalės “vaginė” apo “vulvė”. Studimi gjeti se nga 1000 femra tė moshės 26-35 vjeē, vetėm gjysma e tyre janė nė gjendje tė emėrtojn
“Mbretėresha e bukurisė” refuzon tė dorėzojė kurorėn
Mbretėresha e bukurisė nga Republika e Myanmar-it qė iu hoq titulli i mė tė bukurės javėn e kaluar, ka refuzuar tė dorėzojė kurorėn e saj nė konkursin  e radhės nė Koresė sė Veriut. Nė njė konferencė tepėr emocionale pėr shtypin, Maj Myat Noe tha se ajo do tė dorėzojė kurorėn e saj qė kushton 100,0
Kush ėshtė ēifti mė i bukur i showbiz-it shqiptar?
Nė rrjetin social "Facebook" ėshtė hapur njė konkurs, ku kėrkohet mendimi i pėrdoruesve pėr ēiftin mė tė bukur tė showbiz-it.  Thirrjes i janė bashkangjitur dhe njė sėrė fotosh tė kėtyre personazheve qė janė pjesė e shtypit rozė dhe televizionit. Aktualisht, nė vend tė parė ndodhet Erion Veliaj d