“Fund tė lumtur”, aksidentet ajrore pa viktima /Foto/
Publikuar më 31.05.2013 | 18:32

Fotografi e eksplorator, Detmar Eckell, i ka rėnė botės kryq e tėrthor nė kėrkim tė aeroplanėve tė braktisur, pas uljeve tė detyruara nėpėr terrene tė papėrshtatshme.

Ai e ka titulluar albumin e tij fotografik, “Funt tė lumtur”, pasi aeroplanėt qė ai ka fotografuar, kanė qenė protagonistė tė aksidenteve dhe uljeve tė vėshtira, pa prodhuar as edhe njė viktimė, duke nisur qė nga pilotėt deri tek pasagjerėt.

/Shekulli Online/Pėrgatiti: E.D/ 

 


Videot e fundit
0 Komente

Shtoni një koment

Gazeta 'Shekulli' iu kėrkon gjithė lexuesve tė saj, qė mundėsisht tė mos pėrdorin sharje, fyerje denigruese ndaj dinjitetit njerėzor nėpėr komente. Nė vend tė tyre, faktet dhe argumentet tuaja logjike mund tė jenė shumė mė tė fuqishme pa to. Me respekt dhe falemnderit pėr pjesėmarrjen tuaj, mjaft tė vlefshme nė punėn tonė!

Ftojmė lexuesit, qė nėse kanė opinione mbi shkrimet e botuara te 'Shekulli' apo mbi tema tė tjera tė lira, mund tė na kontaktojnė nė adresėn: komente@shekulli.com.al
9 + 7 =
A janė mė miq Juli dhe Genti?!
Pas kaq shumė kohe bashkė, si miq dhe si kolegė, Julian Deda dhe Gentian Zenelaj tashmė nuk flasin me njėri-tjetrin. Kėto janė fjalėt qė qarkullojnė nėpėr medie pėr dy miqtė. Indeksonline raporton se qė nga shkėputja e Gentit nga programi humoristik “Apartamenti 2XL”, marrėdhėnia e tyre u ndėrpre.  
Sfida mė e re ndaj policisė rrugore, njė shofer i dehur!
Sfida mė e fundit ndaj policisė rrugore, ėshtė ajo e njė shoferi tė dehur qė nget makinėn. Kjo ėshtė pankarta mė e re e vendosur nė pjesėn e pasme tė njė makine. Tė gjithė jemi mėsuar tė shohim pankarta tė tipit: “Kujdes shofer i ri”, “Kujdes ka fėmijė nė makinė”, por jo. Sė fundi njė person ka das
“Zogu” i Tunės, tani nė versionin folk (VIDEO)
E nisur nga kėngėtarja maqedonase, Tuna, me hitin e saj “Felix”, duket se kėngėt rreth “zogut” nuk ndalen. Kėtė herė kėnga vjen nė njė version tjetėr, nė atė folk. Muzika ėshtė marrė nga hiti “Made in Romania”, i kėngėtarit tė vogėl e tė talentuar rumun, Ionut Cercel. Njė grup artistėsh nga Koso