21 Qershor 2013
Publikuar më 21.06.2013 | 7:13

 


Videot e fundit
0 Komente

Shtoni një koment

Gazeta 'Shekulli' iu kėrkon gjithė lexuesve tė saj, qė mundėsisht tė mos pėrdorin sharje, fyerje denigruese ndaj dinjitetit njerėzor nėpėr komente. Nė vend tė tyre, faktet dhe argumentet tuaja logjike mund tė jenė shumė mė tė fuqishme pa to. Me respekt dhe falemnderit pėr pjesėmarrjen tuaj, mjaft tė vlefshme nė punėn tonė!

Ftojmė lexuesit, qė nėse kanė opinione mbi shkrimet e botuara te 'Shekulli' apo mbi tema tė tjera tė lira, mund tė na kontaktojnė nė adresėn: komente@shekulli.com.al
2 + 9 =
Kur Jozefina Topalli ishte fėmijė & nuse
Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli duket se ka qenė njė fėmijė shumė i mbarė. Kėtė e dėshmon njė foto e hershme e saj, ku Topalli ėshtė rreth moshės 1-vjeēare. Kėtė foto, Jozefina e ka ndarė me publikun duke e postuar nė rrjetin social “Facebook”. Pėrveē, kėsaj ajo ka postuar dhe njė foto
Angelina Jolie lė Brad Pitt nė shtėpi pėr premierėn e “Unbroken” (VIDEO)
LONDĖR - Ylli i Hollywoodit, Angelina Jolie, la bashkėshortin e saj Brad Pitt nė shtėpi, pėr tė marrė pjesė nė premierėn e filmit “Unbroken” nė Londėr, e shoqėruar nga eskorta e Forcave tė Armatosura. 39-vjeēarja dhe ambasadorja e Mirėsisė, shoqėrohej nga Chelsea Pensioners dhe pjesėtarėt e Ushtr
Cristiano Ronaldo, nė klasėn e parė nė Shkup
Cristiano Ronaldo ka mbaruar klasėn e parė fillore nė njė shkollė tė Maqedonisė.  Mirėpo, nuk bėhet fjalė pėr yllin e futbollit portugez, por pėr njė djalosh 7-vjeēar maqedonas. Nė rrjetet sociale dhe portalet kosovare ėshtė shpėrndarė njė fotografi, ku shihet se "Cristiano Ronaldo i Shkupit" ka m