Bllokohet adresa e KQZ-sė, nė dispozicion njė tjetėr faqe
Publikuar më 22.06.2013 | 18:42

Rreth orės 18.22: faqja e internetit e Komisionit Qendror tė Zgjedhjeve http://www.cec.org.al/ pėsoi njė defekt sot dhe doli jashtė funksionimit. Faqja e KQZ-sė duhej t’u shėrbente shqiptarėve pėr tė gjetur qendrėn e tyre tė votimit, si faqja mė e reklamuar pėr kėtė shėrbim, por tani pėr tani, nuk po funksionon. Ndėrkohė, votuesit qė nuk e dinė ende se ku do ta hedhin votėn e tyre mund tė vizitojnė http://95.107.129.71/ListatDPGJC/listat/Informacione.html, pėr tė gjetur qendrėn e votimit.


Videot e fundit
0 Komente

Shtoni një koment

Gazeta 'Shekulli' iu kėrkon gjithė lexuesve tė saj, qė mundėsisht tė mos pėrdorin sharje, fyerje denigruese ndaj dinjitetit njerėzor nėpėr komente. Nė vend tė tyre, faktet dhe argumentet tuaja logjike mund tė jenė shumė mė tė fuqishme pa to. Me respekt dhe falemnderit pėr pjesėmarrjen tuaj, mjaft tė vlefshme nė punėn tonė!

Ftojmė lexuesit, qė nėse kanė opinione mbi shkrimet e botuara te 'Shekulli' apo mbi tema tė tjera tė lira, mund tė na kontaktojnė nė adresėn: komente@shekulli.com.al
5 + 7 =
Ēiklisti i pasionuar dhe surealiteti nė kėmbėt e tij!
Nėpėrmjet njė postimi nė rrjetin social “Twitter”, polaku Bartosz Huzarski vendosi tė ndaj me ndjekėsit e tij virtual njė foto tė kėmbėve tė tij, duke treguar pasojat e qindra kilometrave tė pėrshkuara mbi biēikletė. Edhe pse fotoja ėshtė bėrė menjėherė pas pėrfundimit tė etapės sė 18-tė, tė turit
Ndihmoni miliarderin, s’numėron dot paratė!
Bashkėthemeluesi dhe drejtori ekzekutiv i rrjetit social “Facebook”, duket se i ka kapėrcyer furishėm caqet e pasurisė sė tij. Edhe pse ėshtė njė nga miliarderėt mė tė ri nė botė, ai listohet nė vendin e 16-tė pėr nga pasuria, duke lėnė pas edhe themeluesit e Google, qė janė pėrkatėsisht nė vendin
Ja cilat janė ushqimet qė shkaktojnė nervozizėm
Ka disa ushqime qė duhet ti shmangim, nė mėnyrė qė tė mos nervozohemi mė tepėr. Nė radhėt e kėtyre ushqimeve pėrfshihet kafeja dhe alkooli, tė cilat nėse jeni tė acaruar e shtojnė mė tej kėtė ndjesi. As ėmbėlsirat dhe produktet qė pėrmbajnė sheqer nuk kėshillohen, ato shtojnė ndjesinė e acarimit.