28 Gusht 2013
Publikuar më 28.08.2013 | 8:09


Videot e fundit
0 Komente

Shtoni një koment

Gazeta 'Shekulli' iu kėrkon gjithė lexuesve tė saj, qė mundėsisht tė mos pėrdorin sharje, fyerje denigruese ndaj dinjitetit njerėzor nėpėr komente. Nė vend tė tyre, faktet dhe argumentet tuaja logjike mund tė jenė shumė mė tė fuqishme pa to. Me respekt dhe falemnderit pėr pjesėmarrjen tuaj, mjaft tė vlefshme nė punėn tonė!

Ftojmė lexuesit, qė nėse kanė opinione mbi shkrimet e botuara te 'Shekulli' apo mbi tema tė tjera tė lira, mund tė na kontaktojnė nė adresėn: komente@shekulli.com.al
6 + 6 =
Grabit makinėn me fėmijėn brenda saj, arrestohet rrėmbyesi (VIDEO)
Grabitja e njė makinė, parashikon njė vepėr penale pėr tė cilėn duhet tė dėnohesh. Me siguri, kėtė gjė e dinte mjaft mirė njė burrė rreth moshės 30-vjeēare, i cili u pėrpoq tė vidhte njė makinė tip ‘SUV’, nė Texas. Por ajo qė nuk kishte parashikuar grabitėsi, ishte fakti qė brenda makinės ndodhej
Meksikania 127-vjeēare thyen rekordin e jetėgjatėsisė
Njė grua meksikane ėshtė shndėrruar nė personin qė ka jetuar mė gjatė mbi kėtė tokė, pasi ka arritur moshėn 127-vjeēare, mirėpo ajo e ka humbur certifikatėn e lindjes katėr dekada mė parė.  Thuhet se Leandra Becerra Lumbreras ka lindur nė 31 gusht 1887, kur Mbretėresha Viktoria festoi Jubileun e
Ajola Xoxa do njė dasmė private
Kjo ishte fotoja e zgjedhur nga Ajola Xoxa pėr t'u thėnė "STOP" komenteve dhe thashethemeve pėr dasmėn e saj me ministrin Erion Veliaj.  Mesa duket, bashkėshortja e ardhshme e ministrit ėshtė nxehur pėr shak se rrjetet sociale gjithmonė janė nė kėrkim tė detajeve tė ceremonisė tė dasmės sė ēiftit m