Flamur gjigant tė qendėr tė Dibrės sė Madhe (video)
Publikuar më 23.11.2012 | 11:56

Festat e 100 vjetorit tė pavarėsisė, kanė pushtuar gjithė anėt ku ka shqiptarė.

Nė qytetin e Dibrės sė Madhe tė Maqedonisė, ėshtė shpalosur njė Flamur gjigant  kuq e zi nga njė grup studentėsh, nė njė ndėrtesė tė madhe.

Flamuri ka njė sipėrfaqe prej 1250 metrash katrorė nė njė gjatėsi prej 25 metrash dhe gjerėsi prej 50 metrash. Flamuri do tė qėndrojė i ekspozuar nė kėtė ndėrtesė gjatė gjithė muajit nėntor.

 

 

 

 

\Shekulli Online\E.Sh\


Videot e fundit
5 Komente
Pa Emër
Gjatesi a me e madhe se gjerisia e flamurit.E pa kuptimte.
Pa Emër
I gjith falemnderimi shkon per Rinor Slloven dhe qytetaret dibran sepse bene nje pune shumm te madhe .Dibra ka qen ne historii por prejt dites se ejnte hyri edhe me shumm.Bravooooo Dibraaa...
cami
ta gezojme festen dhe urime nga zemra,,ka lezet,,entuziazem dhe dashuri,,bravo DIBRA
Shefqet Cela
U LUMTE DIBRANEVE PATRIOTE!
MUA ME PELQEU JO VETEM MADHESIJA GJIGANDE E FLAMURIT, POE EDHE FAKTI QE E KISHIN FLAMURIN TE SAKTE; JO SI KETA TE SALIUT: PA GJUHE DHE NME BUZE TE STERZGJATUR.
Gjuhen ja kane prere zagaret tane.
Shefqet Cela
U LUMTE DIBRANEVE PATRIOTE!
MUA ME PELQEU JO VETEM MADHESIJA GJIGANDE E FLAMURIT, POE EDHE FAKTI QE E KISHIN FLAMURIN TE SAKTE; JO SI KETA TE SALIUT: PA GJUHE DHE NME BUZE TE STERZGJATUR.
Gjuhen ja kane prere zagaret tane.

Shtoni një koment

Gazeta 'Shekulli' iu kėrkon gjithė lexuesve tė saj, qė mundėsisht tė mos pėrdorin sharje, fyerje denigruese ndaj dinjitetit njerėzor nėpėr komente. Nė vend tė tyre, faktet dhe argumentet tuaja logjike mund tė jenė shumė mė tė fuqishme pa to. Me respekt dhe falemnderit pėr pjesėmarrjen tuaj, mjaft tė vlefshme nė punėn tonė!

Ftojmė lexuesit, qė nėse kanė opinione mbi shkrimet e botuara te 'Shekulli' apo mbi tema tė tjera tė lira, mund tė na kontaktojnė nė adresėn: komente@shekulli.com.al
1 + 9 =
Hoteli me 5 yje, aty ku kėmbėt lahen nė lavamanin e enėve
Njė klient i njė restoranti me pesė yje nė Angli ka kapur nė foto shefin e kuzhinės sė njė restoranti me 5 yje duke larė kėmbėt nė lavamanin e enėve. Fotoja, qė tregon kuzhinierin duke larė kėmbėt nė ambientin ku pėrgatitet ushqimi ėshtė kapur nė ‘Neel Akash Indian and Bangladeshi Restaurant’, nė
Binjakėt bėhen baballarė nė tė njėjtėn ditė, spital dhe me tė njėjtėn mami
Njė ngjarje jo e zakonshme ka ndodhur dy ditė mė parė nė Britaninė e Madhe, ku dy binjakė janė bėrė baballarė nė tė njėjtėn ditė, nė tė njėjtin spital dhe fėmijėt janė pritur nga e njėjta mami. Vėllezėrit Zherom dhe Zharėll Spence, 21-vjeēarė, u habitėn  kur morėn vesh se bashkėshortet e tyre ishin
Fundi: Bredi largohet, Anxhelina tymos e dėshpėruar (FOTO)
Anxhelina Zholi u pikas duke pirė cigare nė Sidnej tė Australisė javėn e shkuar.  Aktorja 39-vjeēare, e cila sė fundmi ka kryer njė mastektomi tė dyfishtė, si masė parandaluese ndaj kancerit, u fotografua me njė cigare nė dorė nė datė 17 nėntor, sipas “In Touch”, shkruan “Daily Mail”.  Pirja e duh